Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2022, 21:35   #23
Connor
Highlander
 
Connor's Avatar
 
Reputacja: 1 Connor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputację
- Czy ja usłyszałem jajecznica z cebulą? - Zapytał elf głośno wchodząc do sali jadalnej po przespanej nocy. - To moje ulubione danie... Jedno z ulubionych dań. Na pewno ten pochmurny dzień stał się od razu piękniejszy i bardziej interesujący.
Elric zajął miejsce przy stole i zanim dostał swój talerz z posiłkiem napawał się zapachem świeżo smażonych na cebuli jaj. Zapach był taki, że język o mało nie uciekł mu do dupy.

Delektował się posiłkiem w tym samym czasie gdy Thorug zerwał z tablicy - chyba ogłoszeń - jakąś kartkę i bezgłośnie przeczytał jej treść. Chyba nie sądzi, że wszyscy potrafią czytać z ruchu warg. To nie jest łatwa sztuka. Do Thoruga dołączył Caelan.

- Jakie nawiedzone dworzyszcze? Jaka przygoda? Ile płacą? - Zapytał spokojnie elf wycierając talerz po jajecznicy resztką pajdy chleba.
 
Connor jest offline