Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2022, 09:51   #2
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Słuchałem tylko z zakresu Zew Cthulhu, a dodatkowo jeden typ fajnie, fabularnie przedstawiał swoją rozgrywkę w Eldritch Horror (gra planszowa) - też w klimatach ZC. Jeden youtuber fajnie również opowiadał o swojej kampanii ZC wtrącając tam wiele elementów wyrwanych z rozgrywki, ale to nie było to o czym tu piszesz, choć próbowało udawać. Niestety nie pamiętam czyja była rozgrywka ZC - była to kampania Maski Nyarlathotepa, obejrzałem cały rozdział nowojorski i podróż, a potem straciłem czas, bo to było bardzo długie Kanał z Eldritch Horror to CatWeazle (nie pamiętam którą rozgrywkę Eldritch Horror zrobił bardzo fabularną, bodajże Rise of the Elder Things), a kanał z ZC to Seth Skorkovsky (kampania dwugłowy wąż: https://www.youtube.com/watch?v=cQ9z...WbZgfDDEMQfPuY ).

Ze Świata Mroku to tylko samo życie z Żula Zaciemnienie, ale to wystarczy włączyć telewizję.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem