Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2022, 11:08   #29
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Luc du Lac Zobacz post
no ja myślę że nie na deskorolce
masz jeszcze sprzęt z XPekiem ?
czy pod Win7 odpalasz emulator XP?
Mam Vistę w komputerze odłączonym od internetu. Wszystko działa. Oprócz Industry Giant 2 (że nie wspomnę o Civilization 2 i Sim Tower ;( ).

Ostatnio grałem w:
  1. Workers and Resources: Soviet Republic
  2. Minecraft
  3. Project Zomboid
  4. Fortnite

Można też mnie zastać na BoardGameArena, gdzie grywam głównie w Innovation.

W Fortnite dużo wygrywam w Solo. Prawdopodobnie dlatego, że gram przeciwko małym dzieciom nie mającym żadnego pojęcia o taktyce. Gra nie jest zbyt skomplikowana. Fajnie byłoby jakby był wariant gry bez budowania. Już odinstalowałem, bo to straszny pożeracz czasu.

Jeśli chcielibyście poćwiczyć taktyki partyzanckie to polecam Operation: Flashpoint (pierwsza część z dodatkiem).

Project Zomboid to ciekawa gra. Na początku pojawia się informacja "Tak właśnie zginąłeś" - bo to nie jest gra o przetrwaniu, ale o umieraniu. W końcu dorwą cię. Przestałem grać, bo nie chcę, żeby moja postać zginęła.

Soviet Republic to takie sim city, czy cities skyline, ale w warunkach gospodarki centralnie planowanej. Przynajmniej coś na czym znam się. Całkiem nieźle mi idzie, a ludzie raczej mnie lubią. W każdym razie mają jedzenie, wódkę, prąd, ciepło i edukację dla dzieci. Czego chcieć więcej? Niektórzy mówią, że wolności, ale wolność to tylko wytwór wyobraźni. Ma się ją, gdy się myśli, że się ją ma. Jak do tej pory nikt nawet nie próbował uciec z mojej republiki. Z braku czasu przestałem grać, ale z pewnością jeszcze wrócę.

Minecraft wszyscy znają. Buduję sobie automatyczne farmy. Ostatnio zbudowałem już wszystko co umiem na nieprzyjaznym serwerze ukryty w najgłębszych jaskiniach i w sumie znudziło mi się. Wrócę za jakiś czas, ale raczej poza multiplayer, nie mam z kim grać.

Reasumując obecnie gram tylko na BGA, zazwyczaj w Innovation.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem