Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2022, 13:39   #75
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Feniu Zobacz post
Niestety za późno się zorientowałem o sesji, a nie lubię robić nic na łapu capu. Może następnym razem. Pozdrawiam i przyjemnej gry życzę.
Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, zawsze dodatkowe karty przyjmiemy jako rezerwę, ale nie możemy obiecać że tych ewentualnych rezerwistów wprowadzimy do gry.


Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Dopiero zwróciłem uwagę, że zapisaliście w temacie "Wissenlandzkie obyczaje I [+18]". To znaczy, że planujecie 19 części Wissenlandzkich obyczajów? Pełna obyczajówka wyjdzie z tego.

Chyba, że chodziło o oznaczenie wieku "18+". Nic nie wiem o tym, żeby na tym forum ktoś miał mniej niż 18. https://www.youtube.com/watch?v=98k05_bM2e4
Nie przewidujemy warhammerowej adaptacji "Mody na Sukces". Tak jak zaznaczyliśmy w poście rekrutacyjnym, znaczkiem +18 sygnalizujemy jedynie, że oczekujemy od graczy dojrzałości (co przy PvP jest mocno wskazane), a materiały/wpisy z telewizyjnym czerwonym kółkiem mogą się pojawić. W dowody nie będziemy Wam zaglądać. (Ja swoją przygodę z LI zaczynałem przed tą magiczną osiemnastką, więc nigdy nie wiadomo).


EDIT: Temat komentarzy ([Komentarze] Wissenlandzkie obyczaje) został otwarty. Zapraszamy. Rekrutacja do zamknięcia, a ewentualnych nowych chętnych zapraszamy do kontaktu na PW.
 

Ostatnio edytowane przez Aro : 24-02-2022 o 14:08.
Aro jest offline