Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2022, 22:18   #5
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bielon Zobacz post
Jak napisał Aro, mamy póki co wspólny front, więc jest szansa, że nie pozabijamy się w pierwszym poście. Co do współmistrxowania z innymi MG mam za sobą jakieś tam doświadczenia. Przez wiele sesji wspólnie prowadziłem z Sekalem, później z malahajem, miałem kilka epizodów z Cohenem i z Jierem. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Jeśli tak, to przepraszam. Tak czy siak potrafię współpracować, a dowodem na to najlepszym to, że potrafię okiełznać taką bandę jak Wy, moi mili

.
Też mieliśmy przyjemność, ale chyba tylko raz udało nam się dociągnąć do końca (tzn. mnie z Malahajem, kiedy robiliśmy we trójkę, bo Ty wtedy uległeś jakimś sprawunkom). Zatem już i kanadyjkę prowadziłeś i nawet bobslej prawie : )
 
Panicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem