Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2022, 10:22   #749
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pytanie czy wyrocznia odpowiedziała na to pytanie Joachima:

"Syrenę oskarżano o zaginięcia marynarzy. Próbowałem ją odnaleźć i natknąłem się na jej śpiew, który oczarował i prawie doprowadził moją grupę do zguby. Obecnie mam plan wywabić tę zwodniczą istotę śpiewem poza obszar gdzie z powodu wirów trudno ją dopaść… jak mogłabyś coś doradzić w tej sprawie to będę wdzięczny- odpowiedział Joachim."
- Wyrocznia siedziała w lochu więc ominęły ją te wszystkie wydarzenia na mieście i w okolicy. Więc dopiero od kultystów się o nich dowiaduje. Dlatego nie czuje się władna coś doradzać w sprawacho których właściwie nic nie wie na tą chwilę. Może później jak się wdroży w te różne sprawy ale tak od ręki to nie bardzo.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline