Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2022, 22:43   #13
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Nie widzę specjalnego powodu przesadnie się witać, bo ze względu na dużą rotację gier dzieje się to nader często Bardziej wolę życzyć sobie i wam, by wbrew niemalże forumowej tradycji udało nam się dotrwać przynajmniej do końca tego booka z AP'ka

Jeśli chodzi o moją postać, to ma 20 lat. Chyba nie mieszkała w samym mieście, aczkolwiek mogła tam bywać. Za młodu była dość potulna i mocno zależna od matki rządzicielki (byłej czarodziejki-poszukiwaczki przygód spokrewnionej z rodem Valdemar). Więc nie wiem, czy dobrze wyglądały jej relacje z rówieśnikami. Jest półsierotą, prawdziwego ojca nie znała, bo po jej urodzeniu szybko porzucił rodzinę, zaś jej bardzo bogaty i dobrze urodzony ojczym zmarł, kiedy była bardzo młoda. Matka po roztrwonieniu rodzinnego majątku chciała ją zeswatać z niezwykle zamożnym Lonjiku Kaijitsu, ale nie wyszło, bo dziewczyna zakochała się zupełnie kimś innym i uciekła z domu. Od dwóch lat moja postać podróżowała po Sandpoint i okolicy w towarzystwie elfiego barda, od niedawna zaś – samotnie. W tym czasie niewątpliwie nie raz grała na lutni i śpiewała w Złamanym Zębie, ale pewnie też zdarzało jej się dawać występy w innych miastowych gospodach i tawernach. Bardka nie przepada za szlachtą i adoratorami (choć ciągle przyciąga wzrok mężczyzn swoim wyglądem).
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline