Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2022, 09:31   #1491
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Odpowiadając na pytanie Wisienki:

Tak. Był czas gdy szliście w gównie po kolana.

Zdradzę Wam coś (choć może nie powinienem):

Regina Blake wiedziała doskonale, że musicie mieć garnitury i stroje wieczorowe, jednak w czasie waszej rozmowy nie spodobaliście się jej, więc nie przekazała Wam tej informacji.

Wiedziała, że w ich nowym Elizjum wszystko przygotowano tak, żeby można było na miejscu się przebrać w stosowny strój. Dlatego też po kilka razy pytałem co zakładacie.

Spoon załatwił Wam ciuchy do łażenia po kanałach z tego co pamiętam, więc możemy uznać, że to w nich się brudziliście, a teraz zakładacie te wcześniejsze (czyli jak pamiętam Cath jeansy i jakaś kurteczka, tak?).

Ekstrawagancja tak, jest na topie i jest dobrym wyjściem z sytuacji. Pamiętacie jeszcze, że muzeum jest pod obserwacją Antigenu? Rozum podpowiada: "za wszelką cenę nie wolno rzucać się w oczy!!!"

No i tak, optymizm optymizm i optymizm... no bo co pozostało?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline