Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2022, 10:15   #16
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
Gdy napastnik skapitulował rzekłem do niego - Może i nie jestem, jak sądzę po twoim wspaniałym uzbrojeniu, tak szlachetnie urodzony jak ty Panie to wiedz jednak, że jestem jednym z tych co nie polegli na tym polu. Może to i były mój towarzysz, który widać okazał się wiarołomcą, - tu przebiłem widłami gardło zdrajcy - czynią w twoich oczach ze mnie kurwiego syna to jednak nauczyłem się szacunku do ludzi walki i ludzkiego życia. - w między czasie podniosłem maczugę - Dlatego zostawię cię przy życiu, jednakowoż zdaje się, że jesteś przedstawicielem wrogiej mi armii zatem muszę się upewnić, że nie będziesz miał zbyt łatwo sprowadzić mi na głowę twoich ziomków - mówiąc te słowa przybliżyłem się do żołnierza - i dlatego muszę się upewnić, że nie zobaczysz, gdzie się oddaliłem... - następnie zdzieliłem wojownika maczugą w głowę, aby stracił przytomność.

Po unieszkodliwieniu wojownika odebrałem w ramach łupów wojennych jego wspaniały miecz i jego puginał, a następnie wziąszy do ręki jego chełm zacząłem się oddalać od miejsca walki w kierunku, od którego na mnie naskoczył, a następnie skręciłem tak, aby starać się ominąć stada drapieżników przed, którymi ostrzegał wieśniak.
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.
archiwumX jest offline