Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2022, 18:28   #7
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Patrząc na ankietę, widzę same głosy na nie. Obstawiam, że może mieć to wpływ obecna sytuacja, choć mogę się mylić.

Ja osobiście dałem głos na tak. Nie raz grałem na Androidzie w TWoM, w planszową także mam wielką chęć zagrać. Nie mam tylko jak to by wyszło w formie PBFa. Tam zwykle rozgrywka jest jednorazowa, najwyżej rozciągniętą na kilka dni pod rząd. Tutaj będzie rozciągać się na wiele tygodni, a w niej tak mi się wydaje, że bardzo ważną kwestią będzie wczuwanie się w nastój bohatera, bo na jego podstawie powinno podejmować się decyzje, a długie odstępy w odpisach mogą z tego ponurego nastroju wybijać.

@Connor akurat jeżeli chodzi o wojnę, to tak jak mówi Anonim jest ona praktycznie ciągła od wielu lat, patrząc na skalę światową, tylko nie jest ona nazywana wojną, a konfliktem zbrojnym. Sama gra TWoM jest na podstawie wydarzeń dziejących się w oblężeniu Sarajewa w latach 1992-1996. Przez ostatnie lata też w wielu miejscach: Bośnia, Kosowo, Afganistan, Irak, Gruzja, Syria, Państwo Islamskie. Już tego sporo, a wymieniłem jedynie niektóre konflikty Europejskie i bliskie Europy, a jest tego jeszcze sporo więcej. Może nie jest to na taką skalę jak teraz, ale jest, w dodatku nie tak odczuwalne jak obecnie, bo jest oddalone, a nie w bezpośredniej bliskości naszego kraju, a także nie mający bezpośredni wpływ na nasz kraj.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem