Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2022, 19:22   #103
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Alex pokręcił głową.
- Długo przyjaźnię się z Mustangiem, ale myślę, że słabo go znam. W gruncie rzeczy Olivier też dobrze nie znam. W ogóle mam wrażenie, że wszyscy okazali się być kimś innym niż myślałem. - westchnął i odszedł na bok pomyśleć
Gdy Stefan wrzasnął, parę osób odwróciło się w jego stronę. Izumi rzuciła mu karcące spojrzenie.
- Lepiej o pewnych sprawach nie mówić głośno. – rzekła, ale wtedy podszedł do nich jeden z pasażerów. Mężczyzna był starszy, miał grube okulary, na głowie miał resztki włosów, pożółkłą cerę i uśmiechał się, jakby wiedział bardzo wiele
- Bardzo ładne przypadki pso-pawia i rosomakobobra. – rzekł przyglądając się Stefanowi i Stachowi – Jestem profesor Geist. Bardzo ciekawe rzeczy mówicie. Duchowe chimery to norma, ale fizycznej chimery jeszcze nie spotkałem, choć widziałem sporo, w tym niejednego CZŁOWIEKA. – zaśmiał się jakby kaszlał.
Tymczasem All wstał
- Skąd u Pana taka wiedza na temat medycyny? – zapytał.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem