Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2022, 08:26   #9
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Elenorsar Zobacz post
Ja osobiście dałem głos na tak. Nie raz grałem na Androidzie w TWoM, w planszową także mam wielką chęć zagrać. Nie mam tylko jak to by wyszło w formie PBFa. Tam zwykle rozgrywka jest jednorazowa, najwyżej rozciągniętą na kilka dni pod rząd. Tutaj będzie rozciągać się na wiele tygodni, a w niej tak mi się wydaje, że bardzo ważną kwestią będzie wczuwanie się w nastój bohatera, bo na jego podstawie powinno podejmować się decyzje, a długie odstępy w odpisach mogą z tego ponurego nastroju wybijać.
Tak, to jest pewien problem. Pomyślę nad tym zanim bym założył rekrutację.
Cytat:
Napisał Elenorsar Zobacz post
Patrząc na ankietę, widzę same głosy na nie. Obstawiam, że może mieć to wpływ obecna sytuacja, choć mogę się mylić.
Być może. Świat jaki jest taki jest. Kiedyś było więcej wolności, a mniej strachu.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem