Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2022, 13:55   #1497
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Rzut na wmieszanie się w tłum jest trudnym rzutem na Etykietę + Charyzmę. Cath wyszedł bardzo dobrze.

Spoonowi dałem kilka opcji, bo jego pula w charyzmie i etykiecie jest jakby to powiedzieć... skromna.

Dalej opisałem co Cath mogła zdążyć zobaczyć. W sumie 12 ochroniarzy i 4 tajniaków wychwyciła w dwóch pomieszczeniach, które widziała.

Z dużego pomieszczenia nazwanego przeze mnie hallem widać ochroniarzy na piętrze (przy wiktoriańskiej biżuterii), ogólnie to na razie wszystko pasuje do schematu 4 ochroniarzy na pomieszczenie.

Teraz wasz ruch.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest teraz online