Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2022, 18:37   #28
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Dostaliście i wodę z ową żywnością, starczy wam.

Równina, ale są pojedyńcze drzewa... więcej jest jednak nawet i na 3m wysokich kaktusów :P

Już pisałam, mi tam wsio gdzie, ja jestem szybka i mogę poprzez różne "formy" dialogować/scenki robić, miejmy jednak na uwadze fakt, że jak owe scenki/dialogi odgrywamy, w sumie... pozostali powinnni być/są obok (i ktoś mógłby mieć ochotę dołączyć?) Nie wiem jam to rozwiązać, najprostszym sposobem byłby wspólny doc do dialogowania(a nie tylko do walk), ale doci strasznie sesje rozwlekają.

Jest 21. Pociąg macie następnego dnia o 14. Powinniście być jednak na miejscu już o m/w 13...

Myślałam, że to już Gato wyjaśnił? Hmmm, Drath to jednak skasował i nie zamieścił w poście. Konie zabieracie na pociąg.
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline