Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2007, 13:58   #91
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Mervil czym prędzej założył koszulę i spodnie i podał ubrania towarzyszom.
- Mylisz mnie z kimś innym starcze - odrzekł poirytowany elf - Nie jestem żadnym akolitą, a już tym bardziej zboczeńcem. Mimo to dziękuję za ubrania.
- Skoro już jesteśmy przy temacie - dodał Mervil po krótkim namyśle - Ja naprawdę nie mam pojęcia gdzie jestem. To znaczy, nie wiem jak się tu znalazłem... nie mam nic oprócz tego dziwnego kamyka - mówiąc to, elf na oczach starca zmusił kamień do kręcenia bączków w powietrzu, po czym podał dziwny przedmiot nieznajomemu - Byłbym wdzięczny za jakieś informacje o tym miejscu... no i o tej całej sekcie.
Kiedy elf skończył mówić rozejrzał się dokładnie po chacie starca, mając nadzieję, że znajdzie coś interesującego. "Cholera, przydałby się jakiś dobry miecz i zbroja. No ale w pustelniczej chacie raczej tego nie znajdę. Trudno, trzeba będzie zastanowić się nad tym później."
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"

Ostatnio edytowane przez TwoHandedSword : 08-09-2007 o 14:01.
TwoHandedSword jest offline