Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2022, 08:38   #19
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jestem za tym, żeby drużyna (lub jej część) udała się w inne części miasta, żeby pomóc strażnikom.

Weźcie też przykład z Verny i dobijcie ich zanim się wybudzą (czar trwa 60 sekund), a Vall Rael nie lubi zabijać...

Gdybyśmy chcieli gdzieś się przemieścić, to chciałbym skorzystać z mojej umiejętności

Cytat:
City Secrets
You know the secret patterns and flow to cities and can find passages through the urban sprawl that others would miss. When you are not in combat, you (and companions you lead) can travel between any two locations in the city twice as fast as your speed would normally allow.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline