Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2022, 12:14   #176
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni gracze, jaki członek Obsługi chciałbym w ramach własnej inicjatywy przekazać Wam informację, że ta sesja najpewniej nie zostanie już wznowiona. Pinn skontaktował się niedawno ze mną rezygnując z dalszej gry w mojej własnej sesji po kilkunastu tygodniach absencji, toteż przypomniałem mu w trakcie wymiany korespondencji, że czeka na niego jeszcze jedna ekipa (Wasza właśnie), ale skoro do tej pory się z Wami nie skontaktował, sądzę, że możecie uznać ten wątek sesyjny za zakończony bez pożegnania.

Argumenty, które mi przedstawił jako uzasadnienie wycofania się z aktywności na forum sugerują całkowite zaprzestanie dalszego użytkowania LI - gdyby sytuacja miała się zmienić, na pewno się z Wami skontaktuje, ale na tę chwilę nie ma co liczyć na dalszą grę.

Nad czym uniwersalnie ubolewam.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline