Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2022, 06:38   #93
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
A jeśli to nie będą przypadkowo odkryte, tylko wyszukane w pocie i znoju, prze 3 pokolenia miejscowych i trzymane w tajemnicy aż do teraz?
No, jako nadzorca świata chętnie przeczytam ten króciutki opis tych trzech pokoleń miejscowych z podziałem na członków odkrywców, których rzecz jasna chcę poznać z tego opisu w postaci kilkuzdaniowej charakterystyki. Jak również przeczytać jakimże to sposób ów ser szwajcarski z 37 wejściami tunelowymi w randze sekretnej dolinki pozostał w tak wielkiej tajemnicy, że dopiero teraz ujrzała ona światło dzienne. Kiedy kończyć będziecie ten króciutki, chyba ze 137 stronicowy, opis proszę o podobną charakterystykę tych szarżujących szwoleżerów. No a potem ładny, na miarę tych kilku informacji poprzedzających, pościk. Jak uda się Wam skończyć w okolicach 300 stron z radością poszukam Wam wydawcy i wesprę w dążeniu do uzyskania nieśmiertelności pisarskiej, albowiem jak wszystkim wiadomo autor żyje wiecznie wraz ze swym dziełem

Kto wie, może za 100 lat będą się tym ludzie zaczytywali tak jak dziś dziełami Lenina?

p
b
.

Edit: Feniu, rzuty złoto!
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon

Ostatnio edytowane przez Bielon : 10-03-2022 o 06:44.
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem