Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2022, 10:03   #42
Umbree
 
Umbree's Avatar
 
Reputacja: 1 Umbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputację
Jest odpis ode mnie i zapraszam na doczka, gdzie trzeba rozegrać kolejne starcie

Ojciec Zantus uleczył Cade'a i Sherwynn więc wszyscy mają pełne zdrowie. Przy goblinach oprócz broni Argaen znalazł tylko miksturę leczniczą i dwa złocisze. Fabularnie opisałam, że odebrany oręż goblinów schowaliście pod jednymi ze straganów, gdyż po prostu latanie teraz z ich bronią po mieście byłoby po prostu głupie

Sherwynn i Vall mają już łuki i kołczany (mniej więcej po 16 strzał w każdym, ale można dobrać z innych). Jeśli ktoś chce też łuk, może fabularnie to sobie opisać i zabrać jeden. Wpiszcie sobie zdobyczne rzeczy do ekwipunku.

Mharcis jak pisałam, w razie czego będzie botowany, pozostali mają 24h na odpis w doczku.

Czas na posta do niedzieli, północy. Można się z tym wstrzymać do zakończenia walki.
 
Umbree jest offline