Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2007, 15:27   #32
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Jestem za obrazkami !!! Tyle, żeby z kolei nie było ich zbyt dużo, ale choć 1 czy 2 na każdy post MG na pewno doda klimatu sesji. Wrzucaj tylko dopasowane obrazki do sytuacji czy miejsca, lepiej jak będzie ich mało a dobre niż za wiele i takie sobie.

Co do walki tam a dole to proponuję aby mag z niziołkiem porozumieli się czasem na gg jeśli chcą pisać za tą drugą postać. Miałem wrażenie, że coś się z tą walką nie zgadzało. Cedryk napisał że halfling atakuje, a Halfling próbował tymczasem jeszcze uspokoić sytuację. W pierdołkach to czasem można powymyślać za inną postać - byle to było zgodne z jej zachowaniem, ale w walce szczególnie pomiędzy graczami prosiłbym o pisanie jedynie za siebie. Tura i tak sie nie skonczy zanim wszyscy się nie wypowiedzą, a halfling jest na tyle szalony, że równie dobrze mógłby zaatakować swojego Pana no troche zażartowałem hi hi...
 
Eliasz jest offline