Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2022, 11:39   #1511
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tura 40

Mamy to.

Dwie ekipy. Dwa kluczowe i przełomowe momenty dla fabuły. Jednocześnie znaleźliście Arwyn i de Worde.

Z de Wordem idzie bardzo dobrze i już pewnie myślicie co zrobicie ze sztyletem. Dlatego chłopaków w to nie wciągam. Tutaj błyszczy Cath i Spoon.

Zachęcam do spaceru po wystawie. Jest od 2012 roku w niezmienionym stanie, więc to co jest pod linkiem to dokładnie to co zobaczyli Cath i Spoon. Pomyślałem, że Spoon właśnie tak by reagował na przewodnika i dało mi to ładne fabularne wejście/wprowadzenie Arwyn.

Druga część posta to memoriam. Panowie z de Wordem to już przeszli. Wy z Arwyn będziecie mieć dłuższą przeprawę bo i memoriam jest podzielony na kilka scen. W scenie pierwszej pogadanka z architektury. Dla mnie ważne co odpowiadacie i jak do tego podchodzicie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline