Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2022, 12:14   #107
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
- Oh, dziękuje. – wziął cukierka – Ale to niewiele pomoże. Mój ojciec był z Kraju Chorych ludzi i choć odziedziczyłem po nim długowieczność, to niekoniecznie zdrowie… - znów zaczął kaszleć, a potem pokazał Stachowi tatuaż na przedramieniu. – Znam się na Alchemii, choć wolę prawdziwą chemię niż sztuczki… Pan Grumman nie mówił wam, że jadę? Ja i mój asystent hrabia Ochocki mamy dostarczyć do Xing… mój wynalazek. – wskazał za siebie na trzydziestoparoletniego człowieka nadzorującego załadunek czegoś do pociągu.

All popatrzył na Winry.
- A moim lekarzem był kiedyś mechanik. Chyba Pan też będzie musiał czasem korzystać z jej pomocy. – skinął głową.
- Słyszałam trochę o Pana kraju, choć wielu moich rodaków może Panu nieufać… – powiedziała May z troską.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem