Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2022, 12:23   #108
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Niczego nie mogę Panu obiecać, ale jestem studentem medycyny Akademickiej, wieloletnim praktykiem Danchemii oraz zielarzem z chęcią zapoznałbym się z Pana przypadkiem i spróbował pomóc... Wierzę, że miał Pan zapewne kontakty z niejednym specjalistom, ale moje metody i mieszanka technik są, dość niekonwencjonalne... Możliwe, że wpadnę na coś, co innym nie przyszło do głowy ? Nie chce panu robić fałszywych nadziej lecz gdy widzę człowieka w potrzebie muszę spróbować pomóc - Poprosił Samuel ton jego głosu był zmęczony.

Naprawdę nie potrzebował kolejnego problemu do rozwiązania, ale Matka wychowała go tak że nie potrafił przejść obojętnie obok chorej osoby.
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem