Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2022, 20:27   #1
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Khayri Zobacz post
Zawsze mi się wydawało, że oWoD to osobne gry, nie pisane by siebie nawzajem uzupełniać. Nawet nie są mechanicznie spójne.
Co prawda czytałem tylko trzy podręczniki (o fajnych Magach Chaosu i niefajnych satanistach; o Mumiach; o Żulach), ale w tym o Mumiach na jednej stronie jest opisane w jakich relacjach pozostają Mumie do innych stworków oWoD. Wydaje mi się, że są mechanicznie spójne, a jedynie każdy stworek ma dodatkowe zasady - tak dużo dodatkowych zasad, że wydaje się, że to nie jest mechanicznie spójne. A może nie jest. Nie wiem, autor Żula Zaciemnienie polecił, żeby unikać niepotrzebnych walek.

//post przeniesiony do nowego tematu. Zasługuje ta kwestia na własny wątek. - Zell
 

Ostatnio edytowane przez Zell : 16-03-2022 o 13:25.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem