Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2022, 21:34   #108
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
hen: ja po prostu nie czytam co Wy tam sobie piszecie Uspokoiłem Cię? A poważnie, dałeś dwie wersje. Prosiłem byś wybrał którąkolwiek w komentarzach i PW, bo daleki byłem od podejmowania decyzji za Ciebie/Was. Nie doczekałem się tego do momentu jak zacząłem pisać swojego posta, więc rzuciłem kością dwuścienną (tak, mam taką kostkę, tak rozstrzygam większość Waszych działań, albo się uda albo nie ) i opisałem to co mi wyszło, bo wolałem pisać posta, niż czekać na Twą decyzję o którą poprosiłem dwoma kanałami. Ot, tak wyszło, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem zdaje mi się.

Przecież pod postem nie ma adnotacji "Proszę hen_cerbina o nie prostowanie i kontakt na PW", które zwykle znaczą jedno. Ot, zemdlało się biednemu Philippusowi z nadmiaru wrażeń (A poważnie z wyczerpania o czym chętnie pogawędzę z Tobą na PW, jak się odezwiesz) I tyle.

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem