Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2022, 21:41   #109
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Bielon, ale ja Tobie wierzę i pretensji nie mam. Coś za to nie zagrało albo z forum (1% szans) albo z moim mózgiem (99% szans).
Dałem dwie wersje, potem Ty odpisałeś w komentarzu, a ja wtedy rzuciłem kostką, wyszła 1, napisałem komentarz z wyjaśnieniem jak wybrałem wersję, zedytowałem posta, i odpisałem na Twoje PW. A przynajmniej taki był plan. Może dałem "podgląd" tylko i nie zaakceptowałem edycji? Bo w ogóle mój post nie był edytowany z tego co widzę, a pamiętam, że pisałem edycję. I komentarz. Z tego co widzę tylko PW się zachowało. Czy ślad po usuniętym komentarzu w jakichś logach się zachował może? W sumie mało istotne, mnie się tak czy inaczej podoba sesja i sposób prowadzenia, narzekałem na swoje funkcjonowanie poznawcze. Przez ostatnie dni podobne do funkcjonowania poznawczego medyka...
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 13-03-2022 o 21:43.
hen_cerbin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem