Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2022, 09:11   #52
Umbree
 
Umbree's Avatar
 
Reputacja: 1 Umbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputację
Dziękuję, że jednak Ci się chciało i dałeś posta, Mi Raaz

Shewa, niestety otrzymujesz pierwszą żółtą kartkę. Ważne jest dla mnie, żeby wszyscy trzymali się wyznaczonych terminów, gdyż zwykle dzień po deadlinie siadam z rana i piszę.

W odpisie jest już po walce, można popytać o coś szeryfa Hemlocka czy nawet retrospektywnie Alderna Foxglove'a. Szlachcic nawet nie próbował się kryć, że bardziej woli damską część Waszej drużyny, co mam nadzieję Alex i Bella wykorzystają w swoich postach

Dostaliście wolne, więc ustalcie jakiś plan na wieczór (nadal picie u Ameiko?). Co do sprzedaży złupionego sprzętu, to wg moich wyliczeń macie 21 dogslicer'ów i dwa łuki. Mogłam się pomylić, więc jak coś to mnie poprawcie. Vall wie, gdzie można opchnąć takie rzeczy po dobrej cenie

Czas na posta do czwartku, północy.
 
Umbree jest offline