Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2022, 09:32   #419
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Przed Naradą wyprawa na cmentarz

Zanim ruszyli do dawnej nekropolii wyleczyć obozowisko skamieniałych Eryk odnalazł Use i jego siostrę - Słuchajcie mam do was prośbę potrzebuje, żebyście dostarczyli list do mojego Ojca w Dreadwood jest kapitanem kompanii najemników - List był dość krótki:

Cytat:

Drogi Ojcze

Załatwiłem Eskadrę garfulców, które wyposażę w alchemiczny ogień i kwas
Teraz jedziemy na cmentarz możliwe, że uda się pozyskać babe która jest dobra z łukiem dodatkowego kapłana oraz wojownika spróbuje pozyskać więcej. Wiem że mało, ale wygrywaliśmy bitwy w gorszych sytuacjach

Z wyrazami szacunku twój Eryk



Następnie odszukał Hope i padł przed nią na jedno kolano

- Moja Najaśnijsza Panno Lenniczko jako twój zaprzysięgły rycerz obiecałem doglądać twych interesów i zgodnie z tym przyżeczemiem błagam cię, abyś udała się z nami na cmentarz leczyć chorych za pomocą magicznego berła należącego do twojego rodu! Ci ludzie żyli na twoich ziemiach więc warto, abyś objęła ich patronatem była przy zawieraniu sojuszu z Whitrevenem starszym oraz poprosiła kapłana o re konsekracje dawnego cmentatarza. Taki dobry uczynek rossławiłby cię na okolice i pomógł zmienić czarną legendę twego rodu - Po chwili milczenia wstał i znów był prostaczkiem - Po za tym jaśniepanienko nie wiemy jak działa to berło może być tak że ty jadko dziedziczka musisz je uruchomić a właśnie czy jest tu gdzieś wasz wielce szanowny Papo niegdyś Lord latająca głowa ? Może on wie jak obługiwać to magiczne berło ? - Spytał.
 
Brilchan jest offline