Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2022, 17:31   #124
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
Szanowni Państwo, wybaczcie, ale mimo szczerych chęci w tym momencie nie jestem w stanie zapewnić was, ani o żadnym nawet przybliżonym terminie wrzucenia postu, ani o możliwości regularnej gry. Chęci, weny, ani pomysłów mi nie brakuje, ale niestety cierpię na straszliwy deficyt czasu.

Nie będę was zwodził i mamił jakimiś kolejnymi terminami. Realia są niestety takie, że nie jestem w stanie nic konkretnego obiecać. Znaczy się mógłbym, niczym rasowy polityk, obiecać wam wiele różnych rzeczy, ale nie oto tu przecież chodzi.

Nie wszystko poszło tak, jak sobie wykoncypowałem, ale mimo to grało mi się z wami bardzo przyjemnie. Niestety w tym momencie lot Phileasa się kończy.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline