Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2022, 06:10   #343
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Joł, ja osobiście też ostatnio mam brak czasu na wszystko wiec mogę uczciwie sympatyzować.


Moja postawa jest taka że się dostosuje, jak wydłużamy wszystko i traktujemy rozgrywkę metodą "Jak post napiszę to będzie" czy " Post raz na miesiąc" czy "Co powiedziecie na przeniesienie tego na sesje na żywca przez komunikator" kończąc na "Nie dam rady proszę się rozejść". To ja jestem otwarta na wszystko.



Niemniej jeśli się rozchodzimy ja poproszę o rozdanie mnie i ferajnie złotych biletów darmowego wstępu na kolejna sesje jakie stworzysz kiedy już ci się uspokoi z czasem
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!
Obca jest offline