Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2022, 10:53   #1515
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Wyniki rzutu w poście.

Rzucłem Wam na Siłę woli, czy uklękniecie bezwolnie i w zasadzie nie było szans się wybronić.

Teraz w zasadzie przed dalszym opisem potrzebuję od Was decyzji:

Czy pokornie opuszczacie pomieszczenie i idziecie zająć się ... czym tam się legioniści rzymscy w Londynium zajmują...

Czy może pokornie opuszczacie pomieszczenie i ukrywacie się na schodach, żeby podglądać co tam Varus z Mitrą ustalą?

EDIT:


W ogóle to ten memorim to pasmo decyzji nieco. W sumie możemy je podejmować w komentarzach, nie ma sensu jakoś mocno się wbijać, chyba, że macie ochotę na role play w starożytności.

Teraz macie przed sobą decyzję: czy podsłuchiwać boga, czy pokornie się oddalić. Później będą kolejne w różnych kluczowych momentach. Wszystkie będą mieć konsekwencje.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 15-03-2022 o 11:03.
Mi Raaz jest offline