Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2022, 14:47   #10
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Z jednej zrezygnowałem bo się złe poczułem,
Cytat:
A co do przemocy. No trochę może być, ale latające flaki, zniszczone umysły, gwałty i inne przygody można zachować dla swojej własnej wyobraźni, ja nie chce brać w tym udziału.
Czy to owe flaki, zniszczone umysły, gwałty itd były przyczyną tego, że się źle poczułeś?

Jak tak czytam sobie podręcznik do FS, bo temat space oper to nie moja bajka właściwie, to sądzę, że bez pewnej dawki powyższych ciężko byłoby zachować taki klimat świata, o jaki najpewniej chodziło twórcom gry. W sumie popieram przedmówców. Zbyt wiele ograniczeń do owej solówki (jak i sam format - solówka) w dodatku w niszowym, mało znanym systemie powoduje, że nie znajdziesz wielu chętnych do tematu.
 
__________________
Iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma, ubi nulla nisi in armis spes est
Asmodian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem