Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2007, 19:58   #93
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
"Nie podoba mi się to - pomyślał Mervil gdy pustelnik wskazał na dziwny znak widniejący na jego piersi - Albo sekta chce mnie zwerbować, albo złożyć ze mnie krwawą ofiarę temu ich demonowi. Niestety oba warianty nie są mi po myśli."
Gdy do chaty weszli odziani na czerwono osobnicy, najprawdopodobniej członkowie sekty, Mervil, niewiele myśląc staną w obronie życia swojego i starca. Kiedyś, kiedy jeszcze nie był najemnikiem, jego ojciec kształcił go na akrobatę. Elf wybrał jednak inne życie ale z tamtych lat zostały mu pewne zdolności. Bardzo przydatne gdy w pobliżu nie było żadnej broni. Gdy osobnicy w czerwonych szatach zaatakowali, Mervil doskoczył do ściany, odbił się od niej i ze sporą siłą kopną najbliższego napastnika w twarz.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"

Ostatnio edytowane przez TwoHandedSword : 08-09-2007 o 20:52.
TwoHandedSword jest offline