Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2007, 20:35   #55
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Krew, posoka i strzępki ciała ochlapały Luda. Niziołek popatrzył swoim zmęczonym wzrokiem i odparł obojętnym głosem.
-No tak. A myślałem że mała kompiółka w szambie to będzie najgorsze co spotka mnie i moje ubranie. –spojrzał na swoich towarzyszy
Dobra robaczki! Wystarczy tego dobrego. Jak chcecie sobie obić te wasze ohydne mordy to zrobicie to po robocie. Pójdziecie sobie do karczmy lub na kóz…znaczy się dziwki. – wyciągnął proce i wystrzelił najpierw w maga a potem w człowieka. Nie miał zamiaru ich zabić a jedynie zdekoncentrować oraz przerwać im te uroczą pogawędkę na miecze i ogniste kule. Wolał aby ten guślarz nie spopielił tego gogusia a goguś nie poderżnął gardła guślarzowi. Potem podszedł od zwłok ze strzała w rzyci i przeszukał je dokładnie. Zerknął na maga i rzucił –Musisz zapłacić mi za nowe ciuchy jak tylko stąd wyjdziemy. –„Jeśli stąd wyjdziemy” poprawił się w myślach „Z takimi dzieciakami nic nie wiadomo”
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline