Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2022, 19:36   #963
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
- Nie rozumiem, czego się tak boicie, skoro doskonale wiecie, że i tak jesteście śmiertelni…
- To tak działa i tyle.
- Czego się boicie? Co niby zamierasz robić codziennie przez kolejne kilkadziesiąt lat, że się tak boisz śmierci i tak żal ci życia?
- Nie boję się śmierci. Po prostu nigdy nie lubimy tracić swoich rzeczy. Jak przychodzi co do czego nie chcemy oddawać swoich rzeczy. Nawet tych o których dawno zapomnieliśmy. I nie potrzebujemy.
- Kiedy umrzesz nie będziesz nawet świadoma tego że umarłaś, wiec czego się boicie? Dociera to do was w ogóle? Nie będziesz świadomy swojej śmierci. Nie będzie ci smutno i nie będziesz się bał.
- Chyba nikt nie chce cierpieć umierając po prostu i tyle.
- Ale to przecież można załatwić.
- Mam wrażenie że ci się nudzi…



- Co ty tu robisz? Poczekaj, poczekaj!... moment! Poczekaj… co ty tu robisz?
- Nic, nic, nic…
- Jesteś druidem?
- Nie, nie, nie. Nic nie robię. Nie interesuj się.
- Jesteś elfem…? Poczekaj!...
- Nie mam czasu i nic tu nie robię!...
- Zaczekaj. Nie wiesz, co tu się dzieje…
- Nie, nie, nie i nie interesuje mnie to! Ja tu tylko na chwilę…

- Zaczekaj, proszę. Tu jest bardzo niebezpiecznie.

- Wszędzie jest bardzo niebezpiecznie. Pffff, próbowałeś podróżować kiedyś z drowem...?
- Zaczekaj, proszę. Chcę tylko porozmawiać.
- Nie mam czasu.
- Jesteśmy w niebezpieczeństwie! Nie możesz tak po prostu…
- Naprawdę nie mam czasu!!!

„Co z nimi wszystkimi!? Wszyscy tylko stoją mi na drodze i przeszkadzają!!! Nie uda im się!!! Nie powstrzymają mnie!!! Myślą że ich kłamstwa i herezje mnie powstrzymają!!! Że ukradną mój Hell light!! A właśnie że nie! Właśnie że go znajdę!!! Odzyskam!!! Zapłacą mi za to wszystko!!! Zapłacą mi za to że zabrali mój Hell light!!! Kłamcy, zdrajcy i złodzieje!!!”
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline