Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2022, 18:10   #24
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 02 - 2520.04.19; bct (4/8); przedpołudnie

- Oki to mój post jest :> Co do terminu na wrzucenie posta to do północy w pt 03.25. J


Stan zdrowia:


Melissa Blitz 14/14; s.zdrowy (mod. 0)
Davandrel Zielony Liść 12/12; s.zdrowy (mod 0)
Greta Herschel ??/??; s.zdrowy (mod 0)



- To po pwenych peturbacjach z końcówki ostatniej tury myślę, że wyszliśmy na prostą Fabularnie to w te turze minęło ok 2 dni. Był dzień przed Marktag (dzień handlowy) a jest późny ranek dzień po.

- Dla formalności podam, że te zapisy w stylu "Backertag (4/8)" to oznaczają nazwę i numer dnia tygodnia. W młotku tydzień ma 8 dni.

- I wszyscy macie wspólną scenkę w "Zającu" w Backertag rano. Pi x oko akurat aby Olga doszła do miasta, pogadała z Inez i Petrą a te posłały po BG i ci przyszli do karczmy. I to jest sytuacja na chwilę obecną.

- Oprócz tego każda z postaci ma scenki indywidualne. Zwykle są z dnia poprzedniego. Te scenki jak ktoś chce może je rozegrać w tej turze jako retrospekcję a może ich nie ruszać i zostawić jak są. Chronologicznie są one dzień wcześniej niż wspólna scenka z dzisiejszego poranka.


- W tej turze bym chciał od Was deklarki czy ktoś idzie z dziewczynami na te gobliny czy nie. Jak idzie to chciałbym to mieć w poście/docu, jak nie idzie to co porabia w tym czasie. Też w poście/docu.


- Generalnie przez te dwa dni to chyba kazdy mógłby się spotkać z każdym, i między BG i BN-ami. Domyślnie zapewne większość postaci gotowych mechanicznie dołączy do ekspedycji markgrafa. Ot choćby jako rezerwuwar gotowych BN-ów lub BG gdyby ktoś jeszcze do nas dołączył kiedyś tam.



---


- I chyba na ten moment tyle z mojej strony Jak o czymś zapomniałem albo było coś niezbyt klarowne to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline