Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2022, 03:53   #101
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Cytat:
- Mam nadzieję, że to co panna tutaj usłyszała, jest jasne, że nikt nie może się o tym dowiedzieć? - Zwróciłem się do niej bardzo stanowczo, kiedy już opuściliśmy Jackie - I czekam na efekty pracy na zajęciach - Tym razem powiedziałem już bardziej przyjaźnie - Muszę też zaznaczyć, że po dzisiejszej rozmowie liczę na jeszcze więcej niż wcześniej - Na koniec uśmiechnąłem się do dziewczyny.
Ketharian, chyba doszło do małego nieporozumienia. Te słowa nie były kierowane do Jackie, a do Abigail, kiedy Jackie już nas opuściła, a z twojego wpisu wynika, jakby właśnie były to słowa skierowane do Jackie.

Co do słów w technikaliach. Nie wiem z jakiego powodu Ryan nie może zareagować na to, że mężczyzna nas obserwuje. Ogólnie chyba Ryan może do niego podejść? Zwrócić uwagę na to Jamesowi? Bo jak dobrze mi się zdaje to zobaczył jedynie Ryan, a James nie widzi faceta z odwróconą gazetą, który ich obserwuje.

Jeżeli się mylę proszę Anonim o wyprowadzenie z błędu.
 
Elenorsar jest offline