Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2022, 10:52   #102
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
Kiedy teraz o tym myślę, muszę złożyć swoje roztargnienie na karb ogromnego pośpiechu oraz mętliku w głowie, który tylko się pogłębiał z każdym kolejnym krokiem stawianym pomiędzy przychodnią, a biblioteką. To dlatego odnotowałem w myślach obecność czytających książki przechodniów, ale zignorowałem ów fakt w drodze do Jackie i Jamesa.
Jak Ryan wracał do biblioteki to zastał sytuację tak jak potem wychodził z Jamesem. Nie pomyślałem, że mogło to być istotne (bo w sumie odpis wymagał, żeby przejść nad tym do porządku dziennego co niestety oznaczało brak możliwości reakcji w tamtym czasie).

Cytat:
Napisał Elenorsar Zobacz post
Co do słów w technikaliach. Nie wiem z jakiego powodu Ryan nie może zareagować na to, że mężczyzna nas obserwuje. Ogólnie chyba Ryan może do niego podejść? Zwrócić uwagę na to Jamesowi? Bo jak dobrze mi się zdaje to zobaczył jedynie Ryan, a James nie widzi faceta z odwróconą gazetą, który ich obserwuje.

Jeżeli się mylę proszę Anonim o wyprowadzenie z błędu.
Och, jak piszemy tutaj teksty to one są tego samego rozmiaru, więc u mnie to wyglądało że była część dla Jamesa, a potem dla Ryana - tak jak to Ketharian zobaczył
Po waszym wyjściu z Biblioteki Ryan zwrócił uwagę, że skład osobowy osób odpoczywających na ławkach zmienił się z wyjątkiem człowieka ze szramami na twarzy. Ten nadal tam siedział i czytał książkę Junga.
James Spostrzegawczość (25), rzut: 23
W momencie przechodzenia obok człowieka ze szramami na twarzy zauważyłeś, że nieopodal na trawie siedzi młodzieniec z gazetą trzymaną do góry nogami, który obserwował was od chwili, gdy wyszliście z budynku. A gdy spostrzegł, że ty go widzisz to "zanurzył się" w lekturze.
Ryan Spostrzegawczość (40), rzut: 97
Nie zobaczyłeś nic szczególnego.

. Powinny tam być akapity albo lepsze zaznaczenie. Jakbym dodawał nazwy waszych postaci jako nazwy akapitów to byłoby to tak:

Cytat:
Ryan, James:
Po waszym wyjściu z Biblioteki Ryan zwrócił uwagę, że skład osobowy osób odpoczywających na ławkach zmienił się z wyjątkiem człowieka ze szramami na twarzy. Ten nadal tam siedział i czytał książkę Junga.

James:
James Spostrzegawczość (25), rzut: 23

W momencie przechodzenia obok człowieka ze szramami na twarzy zauważyłeś, że nieopodal na trawie siedzi młodzieniec z gazetą trzymaną do góry nogami, który obserwował was od chwili, gdy wyszliście z budynku. A gdy spostrzegł, że ty go widzisz to "zanurzył się" w lekturze.

Ryan:
Ryan Spostrzegawczość (40), rzut: 97

Nie zobaczyłeś nic szczególnego ponad częściową zmianę składu osobowego przed wejściem do biblioteki.
 
Anonim jest offline