Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2022, 11:20   #103
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Och, jak piszemy tutaj teksty to one są tego samego rozmiaru, więc u mnie to wyglądało że była część dla Jamesa, a potem dla Ryana - tak jak to Ketharian zobaczył
Po waszym wyjściu z Biblioteki Ryan zwrócił uwagę, że skład osobowy osób odpoczywających na ławkach zmienił się z wyjątkiem człowieka ze szramami na twarzy. Ten nadal tam siedział i czytał książkę Junga.
James Spostrzegawczość (25), rzut: 23
W momencie przechodzenia obok człowieka ze szramami na twarzy zauważyłeś, że nieopodal na trawie siedzi młodzieniec z gazetą trzymaną do góry nogami, który obserwował was od chwili, gdy wyszliście z budynku. A gdy spostrzegł, że ty go widzisz to "zanurzył się" w lekturze.
Ryan Spostrzegawczość (40), rzut: 97
Nie zobaczyłeś nic szczególnego.

. Powinny tam być akapity albo lepsze zaznaczenie. Jakbym dodawał nazwy waszych postaci jako nazwy akapitów to byłoby to tak:
Sory to mój błąd. Dzisiaj to poprawię. Jak czytałem twój tekst, jakoś nie wiem czemu, ale myślałem że wszystkie rzuty były dla Ryana. Nie mam pojęcia jak to zobaczyłem.

Dzisiaj zrobię reakcję na tego gościa. Postaram się w najbliższych godzinach dać odpis.

EDIT: Rozpocząłem rozmowę na docu z Ketharianem. Postaramy się szybko to wrzucić na forum.

EDIT2: jutro prawdopodobnie pojawi się wpis.
 

Ostatnio edytowane przez Elenorsar : 22-03-2022 o 22:13.
Elenorsar jest offline