Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2007, 01:19   #34
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Jak ja nie cierpię smerfów... znaczy początków

Udało mi się przebrnąć przez wprowadzający post. I przypomniałam sobie dlaczego tak rzadko zakładam nowe sesje - to wszystko przez awersję do pisania wprowadzeń

Od razu ogłoszenia parafialne

1. Założyłam - i tego się trzymać będziemy i nie zmienimy - że po mieście nasze Lupuski chodzą w Homidzie.

2. We wprowadzeniu nie ma Trzeciego z kilku powodów. Przede wszystkim nie odezwał się jeszcze w komentarzach. Po drugie widziałam go kilkakrotnie na forum, dzisiaj nawet widziałam jego posta do innej sesji, natomiast tutaj ni słowa, nawet wyjaśnienia kiedy będzie miał czas coś napisać. To samo jeśli chodzi o kontakt ze mną. Wprowadzenie dostanie na PW i wtedy zobaczymy co dalej.

3. Wybór totemu stanął nieodwołalnie na Niedźwiedziu.

4. Proszę Was bardzo o uzupełnienie panelu sesji, szczególnie interesują mnie zdjęcia, mile widziane uzupełnienie innych pól na tyle ile to możliwe.

5. Bardzo proszę nie czepiać się wprowadzenia w stylu 'ale ja robiłem co innego' - wszystko wzięłam z Waszych historii i zmieniać nie będę

6. Jeszcze bardziej proszę o wklejenie tutaj tego, co Junior z Harvem ustalili na temat wspólnego spotkania się. Informacja, że to ustaliliście to nieco mało, nie uważacie?

7. No i... zapraszam do pisania postów!


P.S.: Zdjęcia Lokalu są oryginalne, starałam się znaleźć coś innego, ale nie wyszło... to znaczy są zdjęcia wnętrza, ale to zdjęcia ze zlotu, więc darowałam sobie wklejanie Jak będziecie chcieli to podam linka do galerii.
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 09-09-2007 o 01:21.
Milly jest offline