Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2022, 19:03   #7
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Po kilku latach odpoczynku od Lastinna chyba się zdecyduje na powrót.
- Miło mi to słyszeć i zapraszam




Cytat:
- nie grałam w JA
- To nie jest wada w moich oczach. Komputerowa JA to tylko inspiracja i taki wspólny mianownik dla tych co kojarzą tę grę. Ale na forum nie powinno być czegoś z oryginału co jest niezbędne do gry na forum. To co jest potrzebne to raczej będzie w postach gry, w briefingu w komentach albo ściągach docowych.



Cytat:
- moje postacie (i mam nadzieję ja też) są ograniczone przez zasady, nawet jako najemniczka nie zaangażuję się po stronie (w moim odczuciu) złej, niechętnie wdepnę w sytuację obojętną. Przeciw komunistom czy kartelom z przekonaniem.
- Kierowanie się jakimś kodesem moralnym przez życie to raczej nie jest wada. O ile nie owocuje to jakimś ekstremizmem i fanatyzmem. Przynajmniej moim skromnym, ciemno blond zdaniem



Cytat:
- dysponuję czasem
- Gitnie



Cytat:
- o broni i jej możliwościach wiem naprawdę dużo (kolekcjonuję pistolety i strzelam)
- Szacun i podziw dla pasji No myślę, że w tej sesji spluw nie powinno zabraknąć. Gdyby na liście jakiejś nie było to daj (albo inni Gracze) znać. Jak będzie komplet broni i ammo w wikipedii lub czymś takim to zmajstować ją powinno się dać dość łatwo.



Cytat:
Możliwa postać:
Główna specjalność snajper, druga łącznościowiec (też praktyka pod znakiem SP9xx)
- Tak, myślę, że powinno dać się zrobić takie kombo. Z mechy to po umsach profesyjnych powinno być zapene:

- br.snajperska (s.26)
- operator: łączność (s.28)


- Jakbyś miała jakieś pytania czy wątpliwości co do fabuły czy mechy robienia postaci to daj znać tu czy na pw.



Uwaga techniczna co do sesji: doc jest idealny do odgrywania potyczek, owszem wymaga umówienia się na daną godzinę, ale to są sytuacje dynamiczne i wymagające współpracy. Postami raz na tydzień w miesiąc pokonamy trzy krzaki, albo będziemy pisali zupełna fikcję

- Tak patrząc przez pryzmat mojego docowego doświadczenia... I tak i nie.

- Moim skromnym zdaniem doc to narzędzie. I samo w sobie nie jest ani dobre ani złe. Po prostu narzędzie. My używamy tego narzędzia. A w praktyce to to samo co na forum. Czyli jak w konwoju prędkość wyznacza najwolniejszy pojazd tak w doc czy forum prędkość wyznacza najwolniejszy (najpóźniejszy) odpis. Dlatego też jest wiele zmiennych np. ilość uczestników w scenie i to jak często odpisują. I tak dalej. Długo by gadać. Ale dzięki za uwagę w tej sprawie. Jeśli przejdziemy przez etap rekruty to pewnie będziemy jeszcze ustalać różne detale zanim się zacznie właściwa sesja


Cytat:
Zainteresowany?
- Pewnie Klej KP
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline