Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2022, 18:58   #1
Tildan
Bellis perennis
 
Tildan's Avatar
 
Reputacja: 1 Tildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputację
Dzieci niczego się nie boją?

W tytule tematu umieściłam stwierdzenie pożyczone od Jaśmina, dodałam tylko znak zapytania. Mam nadzieję, że wybaczy mi tę pożyczkę.
No bo czy naprawdę żadna z Waszych pociech, a także Wy sami będąc w wieku mocno nieletnim, nie natrafiliście na coś, co poprzez strach zapadło Wam w pamięć?

Jako że wypada mi zacząć, wyznam, że dla mnie taką wczesną zmorą były sławne Kryształowe Czaszki.
To za sprawą książki o nich, która wpadła mi w ręce w bibliotece i zawierała wielce sugestywne zdjęcia owych artefaktów, wpatrujących się w czytelnika złowrogo pustymi oczodołami.
Tak, wtedy robiły wrażenie.
Po kilku koszmarnych snach sprawa, co prawda, rozeszła się po kościach, ale pamięć takich zdarzeń chyba zawsze z nami zostaje.

No to pora na kolejną opowieść.
 
__________________
Życie to ciągłe czekanie: na dorosłość, na miłość, na autobus, na ulubiony serial, na szczęście, na wakacje, na przyjaciela... aż w końcu na śmierć.

Ostatnio edytowane przez Tildan : 31-03-2022 o 19:04.
Tildan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem