Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2022, 23:53   #10
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
KP wysłane.

EDIT

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post

Jaki chcecie ciężar gatunkowy?

- Przyznam, że interesowałoby mnie aby potencjalni Gracze wypowiedzieli się co do ciężaru gatunkowego w jakim chcieliby grać w tej sesji. Bo rozpiętość tematyczna jest dość spora. Od dramatu wojennego i poważnych tematów związanych z wojną przez jakiś wojenny akcyjniak albo jeszcze coś innego. Podobnie w bazowej wersji zamysł jest dość mocno osadzony w realiach jednakże można by się pokusić o jakieś motywy szpiegowskich intryg, tajemniczych artefaktów, zjawisk paranormalnych czy takich z okolic horroru (zombie, potwory, UFO, inne wymiary, tajemnicze zarazy, niebezpieczne eksperymenty itd.). Na tym etapie można to jeszcze rozegrać w różnych odcieniach i tu jestem ciekaw głosu zainteresowanych.
Zapomniałem na to odpisać. Jeśli o mnie chodzi, to klimat z gry jest ok. Może być coś cięższego, ale nie musi. Szpiedzy, elementy horroru, czy jakiegoś covida, też mogą być, ale nie muszą. Co do bardziej fantastycznych elementów, to opcjonalny motyw z gry jest ok, ale chyba nie jako główny wątek. Zamiany na jakiegoś Marvela, Powrót Żywych Trupów czy totalne Muminki, chyba bym nie chciał. No chyba, że będzie Buka. To wtedy tak.
 
__________________
naturalne jak telekineza.

Ostatnio edytowane przez malahaj : 03-04-2022 o 00:05.
malahaj jest offline