Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2022, 12:47   #1553
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Bart zgłaszał, że chwilowo będzie go mniej w sesji.

W poniedziałek będzie post z mojej strony.
Niestety w tym tygodniu byłem chory i odziwo nie na COVID, ale dwa dni gorączki dały mi się we znaki.

Ekipa Spoon/Cath znalazła czapkę, ale chyba brak informacji o Brusili przyćmił ten fakt.

Co do podziemi, to w moim poście rozliczę Wam wyprawę do wagona z leżem bestii i tam szukanie. W zależności od wyników jako kolejne rozliczę wam podróż do następnego potencjalnego punktu. Być może zatrzymamy się na "losowym spotkaniu", o ile się wylosuje.

Post z mojej strony w poniedziałek.
Cath w tym momencie wystarczy że obczaiła gdzie jest czapka i wróci po nią w bardziej dogodnym momencie, nie na oczach kamer i świadków. W międzyczasie pogadamy sobie z Arwyn.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline