Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2022, 16:49   #11
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Kurczę, sam nie wiem. Z jednej strony strasznie brakuje mi czasu i na dodatek nie mam pojęcia o mechanice tej autorski. Z drugiej strony, od dłuższego czasu czekałem na coś podobnego i teraz trochę żal odpuścić jak się trafia okazja.

Gdybym się zdecydował (to wciąż jeszcze opcjonalne), chciałbym poprowadzić byłego amerykańskiego wojskowego, majora Alana "Dutcha" Schaefera - zwolnionego ze służby w tajemniczych okolicznościach w 1987 po tym jak jego cały pododdział SOF zniknął w dżungli Hondurasu. Zarząd AIM pomimo bardzo szerokich dojść nie zdołał pozyskać szczegółów tej operacji, a sam Schaefer nigdy ich nie ujawnił powołując się na podpisaną klauzulę zachowania tajemnicy służbowej. Specjalista od działań w dżungli, preferuje operacje w Ameryce Łacińskiej i Południowej. Poza plecami często określany jest mianem "Ornitologa", ponieważ często obserwuje bez powodu korony drzew.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest teraz online