Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2022, 18:33   #792
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 89 - 2519.02.33; wlt (1/8); ranek - południe

No to mój post jest :> A póki co to termin do północy w pt 04.08. Czyli 5,5 dób na zmajstrowanie posta :>


Stan Zdrowia:


- Egon; 14/17; s.ranny (-10); (125+45=170 PD) (sojusznicy po 158 PD)
- Pirora; 12/12; s.zdrowy (0); (555+35=590 PD) (sojusznicy po 322 PD)
- Joachim; 12/12; s.zdrowy (0); (540+35=575 PD) (sojusznicy po 58 PD)



Zasoby:



- Egon: 288 PZ
- Pirora: 576 PZ
- Johan: 540 PZ


PD


- Pirora 10 PD za szybki post

- Pirora 15 PD za dużą scenkę w retrospekcji z ratusza

- Pirora 10 PD za scenki w świątyni i lochu

- Pirora 15 PD za dużą scenkę z powitania z Rose

- Pirora 10 PD za scenki z Jagodą

- Egon 5 PD za wrzucenie posta

- Egon 15 PD za dużą scenkę u Sebastiana

- Egon 10 PD za okazane zdecydowanie w nerwowej sytuacji

- Egon 15 PD za wykonanie questa z przytransportowaniem Gustawa

- Joachim 15 PD za scenki z różnych lokacji

- Joachim 5 PD za integrację z innymi podczas imprezy integracyjnej




@Wszyscy




- Oki, to Festag się skończył w ten czy inny sposób. I zrobił się Wellentag. Pierwszy dzień nowego tygodnia no i ostatni tego miesiąca i jednocześnie ostatni dzień przed wiosennym przesileniem.


- Zasadniczo post mój jest rozbity na dwie sceny, tą z kuligu i tą u Egona.


@Kulig


- Pirora i Joachim każde budzi się u siebie i zaczyna kolejny dzień. To są niezależne od siebie scenki.

- Potem niezależnie od siebie każde jedzie na Plac Targowy w środku miasta gdzie jest zbiórka tych co mają jechać na ten kulig. Pirora jedzie saniami Rose a Joachim saniami van Zee.

- Na placu jest galimatias i zbiegowisko. Ci co mają ruszać to głównie piękni, sławni i bogaci tego miasta i okolic. Więc jest na czym oko zawiesić i gawiedź z tego korzysta. Generalnie jest okazja do pogaduch podczas tego czekania.

- Potem każde sanie jadą przez miasto, stają w bramie i jadą lasem do posiadłości van Hansenów. Tu jest podobna scena jak wszyscy na raty dojeżdżają, wysiadają, pakują się do pokojów itd. Też jest niezłe zamieszanie i można spotkać różne osoby.

- A na resztę dnia są zaplanowane różnorodne gry i zabawy towarzyskie. Więc jest okazja się pobawić czy pod dachem czy na świeżym powietrzu. Jak kogoś by interesowała jakaś dyscyplina/zabawa czy osoba to dajcie znać.



@Egon


- Jak widać w poście. Gustawa ostatecznie udało się dotargać do kryjówki. Ale nie wszystko poszło zgodnie z planem. Ostatecznie cała czwórka zwiała z domu Sebastiana. I po dość długim czasie spędzonym w kanałach wróciła do kryjówki kultystów.

- Zrobił się ranek więc poszły testy na gojenie i leczenie ran:

Gojenie ran (ODP):

Egon 8>9/17
Silny 13>14/16


Leczenie ran (Sebastian):

Egon 9>10/17
Silny 14>15/16


Leczenie magiczne (Merga)

Egon 10>14/17
Silny 15>16/16


- Łącznie więc wczoraj po akcji Egon wrócił w stanie ciężkim (-20) do kryjówki. Ale jak się wyspał, odpoczął, najadł, opatrzył go Sebastian a potem magicznie uleczyła Merga to jest w stanie draśniętym (0). Czyli nie ma kar mechanicznych chociaż jeszcze nie wrócił do pełni sił.

- Wkleiłem obrazek poglądowy jak pi x oko wygląda ta nowa kryjówka pod ruinami.

- A dalej no to wygląda jak dzień wolny. W kryjówce jest: Egon, Silny, Sebastian, Merga, Lilly i Gretchen.



---


- I to chyba na tą turę tyle z mojej strony Jak jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline