Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2022, 07:40   #1556
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tura 41

Podziemia:
Nic nie znaleźliście w pierwszym miejscu.

W drodze do kolejnego miejsca do sprawdzenia "wylosowało się" spotkanie. Jeżeli macie jakieś pytania co do niego, to możemy je ogarnąć tutaj.

Muzeum:
Możecie wrzucić fragment z gdoca. Arwyn oczekuje od Was konkretów w zakresie waszych planów. Przypomnę kilka rzeczy:

1) Jest powiernikiem czapki Mitry. Mam nadzieję, że z memoriamu złapaliście, że to baaardzo poważna funkcja.
2) Z pewnością wiecie, że ona nie boi się Antigenu (przypomnę o co Was prosiła Chun Hei: "wyciągnijcie ją stamtąd po cichu. Mogłaby wyjść w każdej chwili, ale nie chce tego robić w fontannach krwi"

Termin na odpisy do 11 kwietnia.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline