Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2022, 08:17   #1557
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post

Muzeum:
Możecie wrzucić fragment z gdoca. Arwyn oczekuje od Was konkretów w zakresie waszych planów. Przypomnę kilka rzeczy:

1) Jest powiernikiem czapki Mitry. Mam nadzieję, że z memoriamu złapaliście, że to baaardzo poważna funkcja.
2) Z pewnością wiecie, że ona nie boi się Antigenu (przypomnę o co Was prosiła Chun Hei: "wyciągnijcie ją stamtąd po cichu. Mogłaby wyjść w każdej chwili, ale nie chce tego robić w fontannach krwi"
Ja widzÄ™ kilka opcji
1 Olać maskaradę użyć przyspieszania jeden Bruja chwyci czapkę, drugi Cath i tyle ich widziano.

2 Drugi to "po cichu" wykradnięcie jej, ale Spoon ma mierne zdolności w kradzieży, a reszta będących z nim wampirów żadne.

3 Cath zakręci się obok jakiegoś z pracowników muzeum używając mocy i wciskając mu kit, że ma jej dać te czapkę.

EDIT
@Wisienki daj znać co o tym myślisz.
 
Rot jest offline