Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2022, 07:42   #2233
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jest post z mojej strony.

Arvelus:

Jak napisałem w poście: duch i ciało bestii to dwie istoty. Z duchem w ciele jest dużo bardziej niebezpieczny niż może się wydawać.

Twoje Command Spirit działa na ducha i praktycznie "wyłacza" jego wspomganie dla ciała. Niestety duch chce się wyrwać. I teraz trochę zasad mechanicznych, które to zobrazują.

W teorii będziesz mieć co turę testy przeciwstawne siły woli. W razie przegranej będziesz musiał ponownie rzucić command spirit (ale ST i ilość wymaganych sukcesów wzrośnie. Ten test funkcjonuje poza Twoimi fizycznymi działaniami jednak uwaga: używanie Rage będzie dawać karę 2 kości do testu siły woli za każdy zużyty Rage w danej turze.

I najważniejsze: regenerujesz 1 rage za to, że Walter tak ciężko oberwał.

Dołączyła też Twoja wataha. Zachęcam do użycia jakiejś pack tactics. Są wszyscy poza Nadią.

Cai:

Obserwujesz to wszystko i masz przeświadczenie, że w lesie dzieje się dużo za dużo.... Bogumysł, choć go tu nie ma może być w niebezpieczeństwie. Twoja decyzja co z ekipą gdzie człowiek o wyglądzie neandertalczyk został na wpół pożarty przez dziwnego potwora, a z cienia zaczęło się materializować kolejne kilka wilków.

Avitto:

Znasz Nadię. Nadia ma tendencję do nie noszenia ubrań. Młode zgrabne dziewcze, rudowłose. Dziwnie węszy zerkając na ciało czarownika.

Dru:

Rozmowa biegnie dalej, ale Franka już wie, że wampir w katedrze wstał i słucha.

W razie pytań jestem do dyspozycji.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline