Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2022, 10:55   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Tildan Zobacz post
No bo czy naprawdę żadna z Waszych pociech, a także Wy sami będąc w wieku mocno nieletnim, nie natrafiliście na coś, co poprzez strach zapadło Wam w pamięć?
Przez strach raczej nic nie zapadło mi w pamięć z okresu dzieciństwa. Nie pamiętam, żebym czegokolwiek się wtedy bał. Nie ma się co bać - trzeba działać. Najwyżej umrze się.

Cytat:
Napisał Deszatie Zobacz post
Już wcześniej, bo w pierwszej połowie lat 90 książki o tej tematyce były dostępne w bibliotekach i stamtąd dowiedziałem się o "szarakach" Był też mocny film "Uprowadzenie" z 1993 tylko nie pamiętam kiedy pierwszy raz puścili go w TV...

PS A wątek porwania przez UFO pojawił się również w "Dynastii" tylko nie pamiętam, w którym odcinku i kiedy był emitowany (chyba też początek lat 90), ale też jakieś ciarki miałem.
Pamiętam to z Dynastii. Widziałem jak było w telewizji, a jakoś rok temu na youtube. Zabawne. Jak lubisz UFO to polecam V/H/S/2 (ten film jak go oglądałem nazywał się SVHS, kochajmy nazwy filmów, tak szybko są zmieniane), segment Slumber Party Alien Abduction.

Pytałem o wiosnę 1997 r., bo wtedy dużo ludzi w USA widziało UFO. Temat trochę znudził się po samobójstwie 39 z Heaven's Gate (o którym ostatnio obejrzałem dużo dokumentów). Jestem zdziwiony, że pomimo ich śmierci (w tym ich guru) ta sekta wciąż ma wyznawców i nawet można z nimi pogadać w necie (no, wymieniłem z nimi korespondencję). Kolejnym wielkim tematem medialnym była śmierć księżnej Diany. Ktoś ciekawie opisał, że był wyjątkowy kontrast między tymi sprawami - z jednej strony życie Diany, które mogło być marzeniem wielu, a z drugiej życie sekciarzy, które mogło być koszmarem wielu.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 05-04-2022 o 11:02.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem